תקנון

 תקנון אתר e-ticket

 1. אתר e-ticket פועל בטכנולוגית הצפנת המידע SSL-DSL פרוטוקול זה מקובל ונהוג בכל אתרי הקניות המובילים והוא תנאי הכרחי למכירת מוצרים / שרות מקוון.

2. פרטי האשראי של הרוכשים באתר נשמרים בשרת מאובטח שאינו ניתן לגישה  חשוב לציין, כי מבחינת חברות כרטיסי האשראי דינה של עסקת מכירה באינטרנט הינה כדין עסקה במסמך חסר.
כלומר, בעל כרטיס האשראי מוגן מפני שימוש לרעה בכרטיסו, על-ידי גורם בלתי מורשה. במקרה שכזה לא יהיה אחראי בעל האשראי לפעולות שנעשו בכרטיסו וחברת האשראי תחזיר לו את כספו.

3. תשלום - באתר הינו בכרטיסי אשראי ובתשלום אחד.

4. החלפת כרטיסים - אין אפשרות להחליף כרטיסים שנרכשו באתר בכרטיסים למופע/ אירוע אחר.

5. יש להדפיס ולהציג את הכרטיס האלקטרוני שקיבלת במייל ביום הרכישה או לחילופין תעודה מזהה שבאמצעותה בוצעה ההזמנה, בכניסה למופע או בקופות המופע.

6. מדיניות החזרת מוצר- הביטול יעשה תוך 14 יום מביצוע העסקה ומיום המופע/אירוע. ע"פ הוראות החוק להגנת הצרכן, עסקת מכר מרחוק לא תזוכה כלל  "אם מועד ביטול העסקה חל בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן"  כלומר 7  ימים לפני שהמופע מתקיים ו/ או 14 יום מביצוע העסקה.

7. לא ניתן לבטל כרטיסים בודדים ברכישה מרוכזת.

8. ביטול עסקה וזיכוי - הלקוח מחויב בהחזרת הכרטיס/ים לקופות עד יומיים לפני המופע/אירוע. במקרה של כרטיס אלקטרוני אין לעשות שימוש בכרטיס ואו בברקוד.
הברקוד יבוטל וימחק מהמערכת בזמן הביטול והזיכוי.

9. דמי ביטול- במקרה של ביטול בהתאם לסעיף 6 לתקנון, e-ticket תחייב הלקוח בדמי ביטול ששיעורם לא יעלה על 5% ממחיר העסקה, או ב 100 ש"ח, לפי הנמוך מבניהם,
 בקשת הביטול תתבצע על ידי שליחת הודעת דוא"ל בלבד ל e-ticket והזיכוי יבוצע עד 7 ימי עסקים.

10. אי הגעה - במקרה של אי הגעה למופע לא יינתן זיכוי כספי .

11.למען הסר ספק e-ticket הינו פלטפורמת מכירת כרטיסים אשר מוצגים בו מגוון תכנים. אין הנהלה אחראית על תוכן שלא הובן או הוצג כראוי. האחריות הבלעדית הינה של מארגן המופע.
הנהלת e-ticket אינה אחראית על טיב ההופעה, איכות וחוקיות המופע וכן אינה אחראית על תיאור האירוע או כל שינוי אשר נעשה בפרטי ההופעה. למשתמש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה כלפי הנהלת e-ticket.

12.הכנסת ציוד- כגון, בקבוקי שתייה להופעה אסורה והיא ע"פ שיקולו הבלעדי של בעל המתחם, כמו כן יש איסור מוחלט על הכנסת כלי נשק ומצלמות מסחריות או ציוד הקלטה למופע.

13. איסוף כרטיסים -בעת ביצוע העסקה יש לשים לב, על שיטת הכרטוס ואופן איסוף הכרטיסים והאפשריות הניתנות בעת ביצוע ההזמנה. כרטיס אלקטרוני ישלח לכתובת הדוא"ל לפי .

הזמנת כרטיסים באתר - לקוח המזמין כרטיס באתר, יקבל הודעה במייל המאשרת את קניית הכרטיס.

איסוף בקופה - כרטיס להופעה שהוזמן באמצעות האתר יהיה זמין לאיסוף על-ידי המזמין ביום ההופעה בקופת הכרטיסים אשר תוצב בסמוך לאולם או המתחם בו מתקיימת ההופעה, החל מחצי שעה לפני מועד פתיחת הדלתות המפורסם באתר ולא יאוחר מעשר (10) דקות לאחר תחילת ההופעה.

איסוף הכרטיס להופעה כפוף להצגת אתו כרטיס האשראי באמצעותו הוזמן הכרטיס בצירוף תעודה מזהה.

שימוש באתר - המשתמש מתחייב בזאת להשתמש באתר בהתאם להוראות תקנון זה ותנאיו ולא להשתמש באתר למטרה שאינה חוקית ו/או בניסיון להונות אחרים ו/או לפגוע בפרטיות ו/או בכל זכות אחרת של כל אדם צד שלישי כלשהו, לצורך הטרדה, הפצת "וירוסים" למיניהם או כל דבר אחר שעלול לגרום נזק לאתר ו/או לבעליו.

אחריות - e-ticket תעשה מאמצים לשמור על תקינות פעילותו של האתר.עם זאת, אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, כמו כן, תקלות, בחומרה, בתוכנה, או בתקשורת.
e-ticket לא תישא, במישרין ו/או בעקיפין, כל אחריות במקרה של בעיה טכנית, הפסקות, או תקלות באתר ושיבושים ברשת המאפשרים גישה לאינטרנט. e-ticket עושה את מרב המאמצים על מנת להבטיח שהאתר יהיה בטוח ונקי לשימוש. e-ticket לא תישא, במישרין ו/או עקיפין, כל אחריות במקרה של בעיות בטיחות באתר ו/או נזק שייגרם למשתמש כתוצאה מכל סוג שהוא.
המידע שמספק אתר זה, כמו כן השירותים המוצעים בו ניתנים לשימוש כמות שהם ולמשתמש לא תהיה כל טענה, לרבות בגין המידע שבאתר או בשירות.

איסוף מראש - מזמין, אשר ירצה לאסוף מראש את הכרטיס שהזמין לפני זמן ההופעה,יוכל לעשות זאת בתיאום עם נציג האתר בטלפון המופיע בפרטי ההתקשרות או באמצעות הדוא"ל.

פרטים ליצירת קשר ובירורים: ניתן לפנות e-ticket, דואר אלקטרוני:

[email protected],  ת"א  או בוואטסאפ בלבד 050-7480719

 

 

 

 

מערכת למכירת כרטיסים